GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CHĘCINY
Sezon 2016
TABELA - 10 kolejka z dn. 18.09.2016 r.
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
10 |
9 |
1 |
0 |
28 |
65:17 |
2. |
Chęciny |
10 |
8 |
1 |
1 |
25 |
66:26 |
3. |
Blok Ekipa |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
47:26 |
4. |
Polichno |
10 |
4 |
1 |
5 |
13 |
48:57 |
5. |
Nawroplast Tokarnia |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
21:32 |
6. |
KS Lipowica |
10 |
2 |
2 |
6 |
8 |
42:43 |
7. |
Daj Boże Talent |
10 |
2 |
0 |
8 |
6 |
18:77 |
8. |
Wiatrak Tokarnia |
10 |
1 |
2 |
7 |
5 |
30:65 |
TABELA klasyfikacja najlepszy strzelec GLPN 2016 - 10 kolejka z dn. 18.09.2016 r.
NAZWISKO I IMIĘ | DRUŻYNA | BRAMKI |
Lis Marcin | LuCasco | 14 |
Tekiel Jacek | Blok Ekipa | 14 |
Mielczarz Arkadiusz | Blok Ekipa | 11 |
Chłopek Mateusz | Chęciny | 9 |
Nowaczek Paweł | Polichno | 9 |
Mazur Maciej | Chęciny | 9 |
Drej Grzegorz | Chęciny | 8 |
Sinkiewicz Norbert | LuCasco | 7 |
Włosiński Grzegorz | LuCasco | 6 |
Frączek Dawid | Nawroplast Tokarnia | 6 |
Kubicki Karol | KS Lipowica | 6 |
Wijas Paweł | Nawroplast Tokarnia | 5 |
Jamorski Konrad | Wiatrak Tokarnia | 5 |
Nartowski Rafał | Polichno | 5 |
Wojsa Norbert | Blok Ekipa | 5 |
Bednarski Jakub | KS Lipowica | 5 |
Nawrot Cezary | Wiatrak Tokarnia | 5 |
Błaszczyk Szymon | Polichno | 5 |
Jaworski Dawid | LuCasco | 4 |
Dziurzyński Emil | Wiatrak Tokarnia | 4 |
Jastrzębski Paweł | Chęciny | 4 |
Paluch Mariusz | Blok Ekipa | 4 |
Brola Paweł | Chęciny | 3 |
Bednarski Bartosz | KS Lipowica | 3 |
Zięba Paweł | Polichno | 3 |
Ogonowski Adam | Chęciny | 3 |
Kostecki Mateusz | Blok Ekipa | 3 |
Petelicki Mateusz | Polichno | 3 |
Dobrowolski Kacper | LuCasco | 3 |
Zaleśny Marcin | Chęciny | 3 |
Dewerenda Sebastian | Nawroplast Tokarnia | 2 |
Sinkiewicz Radosław | Chęciny | 2 |
Widomski Karol | KS Lipowica | 2 |
Wroński Piotr | Wiatrak Tokarnia | 2 |
Lasa Tomasz | Polichno | 1 |
Drej Maciej | LuCasco | 1 |
Kościołek Jakub | Wiatrak Tokarnia | 1 |
Kopeć Robert | Blok Ekipa | 1 |
Grajek Albert | Wiatrak Tokarnia | 1 |
Cuper Łukasz | LuCasco | 1 |
Dzikowski Marcin | Chęciny | 1 |
Kępka Dariusz | KS Lipowica | 1 |
Pabian Rafał | KS Lipowica | 1 |
Sołtysik Michał | Nawroplast Tokarnia | 1 |
GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CHĘCINY
Sezon 2016
Wyniki meczy II runda – 10 kolejka z dnia 18.09.2016 r.
I mecz godz. 15.00
KS Lipowica– Wiatrak Tokarnia 9-3 /3-3/
Strzelcy bramek:
KS Lipowica: Bednarski Jakub -3,Bednarski Bartosz-3, Widomski Karol-2, Pabian Rafał-1.
Wiatrak Tokarnia: Dziurzyński Emil -2, Nawrot Cezary -1.
Żółte kartki: Widomski Karol /KS Lipowica/, Zawadzki Jacek /KS Lipowica/, Chruściel Konrad /Wiatrak Tokarnia/.
II mecz godz. 16.00
LuCasco – Daj Boże Talent 3-0 / walkower Daj Boże Talent /
III mecz godz. 17.00
Chęciny – Polichno 8-3 /4-1/
Strzelcy bramek:
Chęciny: Mazur Maciej -3, Ogonowski Adam -1, Dzikowski Marcin -1, Jastrzębski Paweł-1, Drej Grzegorz -1, Zaleśny Marcin-1.
Polichno: Błaszczyk Szymon-2, Nowaczek Paweł -1.
IV mecz: Blok Ekipa – Nawroplast Tokarnia / mecz przełożony na dzień 02.10.2016 r. godz.19.00/
Obsada sędziowska: Tomasz Hańćko, Zbigniew Zapała.
Opieka medyczna: Speed Med Poland
GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CHĘCINY
Sezon 2016
TABELA - 9 kolejka z dn. 11.09.2016 r.
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
9 |
8 |
1 |
0 |
25 |
62:17 |
2. |
Chęciny |
9 |
7 |
1 |
1 |
22 |
58:23 |
3. |
Blok Ekipa |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
47:26 |
4. |
Polichno |
9 |
4 |
1 |
4 |
13 |
45:49 |
5. |
Nawroplast Tokarnia |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
21:32 |
6. |
Daj Boże Talent |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
18:74 |
7. |
KS Lipowica |
9 |
1 |
2 |
6 |
5 |
33:40 |
8. |
Wiatrak Tokarnia |
9 |
1 |
2 |
6 |
5 |
27:56 |
TABELA klasyfikacja najlepszy strzelec GLPN 2016 - 9 kolejka z dn. 11.09.2016 r.
NAZWISKO I IMIĘ | DRUŻYNA | BRAMKI |
Lis Marcin | LuCasco | 14 |
Tekiel Jacek | Blok Ekipa | 14 |
Mielczarz Arkadiusz | Blok Ekipa | 11 |
Chłopek Mateusz | Chęciny | 9 |
Nowaczek Paweł | Polichno | 8 |
Sinkiewicz Norbert | LuCasco | 7 |
Drej Grzegorz | Chęciny | 7 |
Włosiński Grzegorz | LuCasco | 6 |
Mazur Maciej | Chęciny | 6 |
Frączek Dawid | Nawroplast Tokarnia | 6 |
Kubicki Karol | KS Lipowica | 6 |
Wijas Paweł | Nawroplast Tokarnia | 5 |
Jamorski Konrad | Wiatrak Tokarnia | 5 |
Nartowski Rafał | Polichno | 5 |
Wojsa Norbert | Blok Ekipa | 5 |
Jaworski Dawid | LuCasco | 4 |
Nawrot Cezary | Wiatrak Tokarnia | 4 |
Paluch Mariusz | Blok Ekipa | 4 |
Brola Paweł | Chęciny | 3 |
Dobrowolski Kacper | LuCasco | 3 |
Błaszczyk Szymon | Polichno | 3 |
Petelicki Mateusz | Polichno | 3 |
Kostecki Mateusz | Blok Ekipa | 3 |
Jastrzębski Paweł | Chęciny | 3 |
Zięba Paweł | Polichno | 3 |
Ogonowski Adam | Chęciny | 2 |
Wroński Piotr | Wiatrak Tokarnia | 2 |
Sinkiewicz Radosław | Chęciny | 2 |
Bednarski Jakub | KS Lipowica | 2 |
Dewerenda Sebastian | Nawroplast Tokarnia | 2 |
Zaleśny Marcin | Chęciny | 2 |
Dziurzyński Emil | Wiatrak Tokarnia | 2 |
Kępka Dariusz | KS Lipowica | 1 |
Sołtysik Michał | Nawroplast Tokarnia | 1 |
Kopeć Robert | Blok Ekipa | 1 |
Lasa Tomasz | Polichno | 1 |
Drej Maciej | LuCasco | 1 |
Kościołek Jakub | Wiatrak Tokarnia | 1 |
Grajek Albert | Wiatrak Tokarnia | 1 |
Cuper Łukasz | LuCasco | 1 |
GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CHĘCINY
Sezon 2016
Wyniki meczy II runda – 9 kolejka z dnia 11.09.2016 r.
I mecz godz. 15.00
Blok Ekipa– Daj Boże Talent 18-0 /7-0/
Strzelcy bramek:
Blok Ekipa: Mielczarz Arkadiusz – 4, Tekiel Jacek -6, Wojsa Norbert -4, Kostecki Mateusz -2, Paluch Mariusz -2.
II mecz godz. 16.00
Chęciny – Nawroplast Tokarnia 10-3 / 4-3/
Strzelcy bramek:
Chęciny: Sinkiewicz Radosław -2, Jastrzębski Paweł -3, Drej Grzegorz -3, Mazur Maciej -2.
Nawroplast Tokarnia: Dewerenda Sebastian -2, Sołtysik Michał -1.
III mecz godz. 17.00
Polichno – Wiatrak Tokarnia 9-6 /5-4/
Strzelcy bramek:
Polichno: Nowaczek Paweł – 2, Zięba Paweł -3, Lasa Tomasz -1, Błaszczyk Szymon -1, Petelicki Mateusz -2.
Wiatrak Tokarnia: Nawrot Cezary -4, Kościołek Jakub -1, Grajek Albert -1.
IV mecz godz. 18.00
LuCasco – KS Lipowica 6-3 /3-1/
Strzelcy bramek:
LuCasco: Lis Marcin -2, Dobrowolski Kacper -1, Sinkiewicz Norbert -1, Jaworski Dawid -1, Cuper Łukasz -1.
KS Lipowica: Bednarski Bartosz -1, Kubicki Karol -1, Widomski Karol -1.
Żółte kartki: Dziopa Robert / KS Lipowica /.
TABELA II Runda I kolejka 04.09.2016 r.
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
8 |
7 |
1 |
0 |
22 |
56:14 |
2. |
Chęciny |
8 |
6 |
1 |
1 |
19 |
48:20 |
3. |
Blok Ekipa |
8 |
5 |
1 |
2 |
16 |
29:26 |
4. |
Polichno |
8 |
3 |
1 |
4 |
10 |
36:43 |
5. |
Nawroplast Tokarnia |
8 |
3 |
0 |
5 |
9 |
18:22 |
6. |
Daj Boże Talent |
8 |
2 |
0 |
6 |
6 |
18:56 |
7. |
KS Lipowica |
8 |
1 |
2 |
5 |
5 |
30:34 |
8. |
Wiatrak Tokarnia |
8 |
1 |
2 |
5 |
5 |
21:47 |
TABELA klasyfikacja najlepszy strzelec GLPN po 8 rundzie -04.09.2016 r.
NAZWISKO I IMIĘ | DRUŻYNA | BRAMKI |
Lis Marcin | LuCasco | 12 |
Chłopek Mateusz | Chęciny | 9 |
Tekiel Jacek | Blok Ekipa | 8 |
Mielczarz Arkadiusz | Blok Ekipa | 7 |
Frączek Dawid | Nawroplast Tokarnia | 6 |
Kubicki Karol | KS Lipowica | 6 |
Włosiński Grzegorz | LuCasco | 6 |
Nowaczek Paweł | Polichno | 6 |
Sinkiewicz Norbert | LuCasco | 6 |
Jamorski Konrad | Wiatrak Tokarnia | 5 |
Nartowski Rafał | Polichno | 5 |
Wijas Paweł | Nawroplast Tokarnia | 5 |
Drej Grzegorz | Chęciny | 5 |
Mazur Maciej | Chęciny | 4 |
Brola Paweł | Chęciny | 3 |
Jaworski Dawid | LuCasco | 3 |
Zaleśny Marcin | Chęciny | 2 |
Ogonowski Adam | Chęciny | 2 |
Wroński Piotr | Wiatrak Tokarnia | 2 |
Dziurzyński Emil | Wiatrak Tokarnia | 2 |
Paluch Mariusz | Blok Ekipa | 2 |
Bednarski Jakub | KS Lipowica | 2 |
Dobrowolski Kacper | LuCasco | 2 |
Błaszczyk Szymon | Polichno | 2 |
Petelicki Mateusz | Polichno | 1 |
Wojsa Norbert | Blok Ekipa | 1 |
Kopeć Robert | Blok Ekipa | 1 |
Kępka Dariusz | KS Lipowica | 1 |
Kostecki Mateusz | Blok Ekipa | 1 |
Drej Maciej | LuCasco | 1 |
Wyniki meczy II runda – 8 kolejka z dnia 04.09.2016 r.
I mecz godz. 15.00
Daj Boże Talent – Nawroplast Tokarnia 3-0 /walkower Nawroplast Tokarnia/
II mecz godz. 16.00
Chęciny – Wiatrak Tokarnia 16-5 / 8-1/
Strzelcy bramek:
Chęciny: Drej Grzegorz -5, Mazur Maciej -4, Brola Paweł-3, Zaleśny Marcin -2, Ogonowski Adam -2.
Wiatrak Tokarnia: Wroński Piotr -2, Dziurzyński Emil -2, Brola Paweł - 1/ Chęciny samobójczy/,
III mecz godz. 17.00
Blok Ekipa – KS Lipowica 5-3 /1-1/
Strzelcy bramek:
Blok Ekipa: Paluch Mariusz -2, Kostecki Mateusz -1, Wojsa Norbert -1, Kopeć Robert -1.
KS Lipowica: Bednarski Jakub -2, Kępka Dariusz -1.
IV mecz godz. 18.00
LuCasco – Polichno 11-4 /6-0/
Strzelcy bramek:
LuCasco: Lis Marcin -4, Jaworski Dawid-3, Dobrowolski Kacper- 2, Drej Maciej -1, Sinkiewicz Norbert -1.
Polichno: Błaszczyk Szymon -2, Nowaczek P:aweł -1, Petelicki Mateusz -1.
Obsługa sędziowska: Tomasz Hańćko, Zbigniew Zapała.
Opieka medyczna: Speed Med Poland
TABELA PO ZAKOŃCZENIU I RUNDY
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
7 |
6 |
1 |
0 |
19 |
45:10 |
2. |
Chęciny |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
32:15 |
3. |
Blok Ekipa |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
24:23 |
4. |
Polichno |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
32:32 |
5. |
Nawroplast Tokarnia |
7 |
3 |
0 |
4 |
9 |
18:19 |
6. |
KS Lipowica |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
27:29 |
7. |
Wiatrak Tokarnia |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
16:31 |
8. |
Daj Boże Talent |
7 |
1 |
0 |
6 |
3 |
15:56 |
Najlepsi strzelcy po I rundzie GLPN
9 - Chłopek Mateusz (Chęciny)
8 - Lis Marcin (LuCasco), Tekiel Jacek (Blok Ekipa)
7 - Mielcarz Arkadiusz (Blok Ekipa)
6 - Frączek Dawid (Nawroplast Tokarnia), Kubicki Karol (KS Lipowica), Włosiński Grzegorz (LuCasco)
5 - Jamorski Konrad (Wiatrak Tokarnia), Nartowski Rafał (Polichno), Nowaczek Paweł (Polichno),Sinkiewicz Norbert (LuCasco), Wijas Paweł (Nawroplast Tokarnia)
WYNIKI VII RUNDY GLPN Z DNIA 26.06.2016 R.
1. Lipowica – Daj Boże Talent (6-0) 9-1
Strzelcy bramek:
Lipowica: Widomski Karol – 2, Stawiarz Filip -1, Bednarski Bartosz-1, Kubicki – 2, Wilczak Maciej -3
Daj Boże Talent: Filipowicz Grzegorz -1.
Żółte kartki:
2. Blok Ekipa – Polichno (6-2) 10-6
Strzelcy bramek:
Blok Ekipa: Mielczarz Arkadiusz – 4, Tekiel Jacek -3, Pierzak Grzegorz -1, Wojsa Norbert -2.
Lipowica: Ziemba Paweł – 1, Nartowski Rafał -3, Nowaczek Paweł -2.
Żółte kartki:
Polichno: Petelicki, Czekaj Marek.
3. Nawroplast Tokarnia- Wiatrak Tokarnia ( 0-0) 3-0
Strzelcy bramek:
Nawroplast Tokarnia: Frączek Dawid-2,Kościołek Jakub -1.
Żółte kartki:
Nawroplast Tokarnia: Frączek Dawid, Kościołek Jakub.
Wiatrak Tokarnia: Wroński Piotr.
4. Chęciny – LuCasco (0-0) 1-1
Strzelcy bramek:
Chęciny: Sinkiewicz Rafał -1.
LuCasco: Jaworski Norbert -1.
Żółte kartki:
LuCasco: Sinkiewicz, Gugulski B.
Obsada sędziowska: Dariusz Gorzelak, Arkadiusz Jakubczyk.
Wyniki VI kolejki GLPN 19.06.2016r.
Blok Ekipa-Chęciny 1:5
Bramki:
Blok Ekipa: Cielibała Tomasz - 1,
Chęciny:Chłopek Mateusz - 3, Sinkiewicz Rafał-2.
Polichno-Daj Boże Talent 6:2
Bramki:
Polichno: Zięba Paweł 2, Kruk Piotr 1, Nowaczek Paweł 2, Petelicki Mateusz 1,
Daj Boże Talent: Polit Piotr 1, Badowski Karol 1
Nawroplast Tokarnia-KS Lipowica 5:2
Bramki:
Nawroplast: Więcek Karol 2, Kościołek Jakub 1, Wijas Paweł 1, Kostecki Mateusz 1,
KS Lipowica: Bednarski Bartosz 2
żółte kartki: Kostecki Mateusz (Nawroplast Tokarnia), Widomski Karol (Lipowica)
wykluczenia: Mateusz Foksa (Nawroplast Tokarnia)
Wiatrak Tokarnia-LuCasco 1:9
Bramki:
Wiatrak Tokarnia: Curyl Hubert 1,
LuCasco: Drej Maciej 2, Lis Marcin 2,Sinkiewicz Norbert 1, Jaworski Norbert 1, Jakóbczyk Marcin 1, Majcher Michal 1, samobójcza bramka 1.
Tabela po VI kolejce
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
44:9 |
2. |
Chęciny |
6 |
5 |
0 |
1 |
15 |
31:14 |
3. |
Polichno |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
26:22 |
4. |
Blok Ekipa |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
14:17 |
5. |
Nawroplast Tokarnia |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
15:19 |
6. |
Wiatrak Tokarnia |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
16:28 |
7. |
Daj Boże Talent |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
14:47 |
8. |
KS Lipowica |
6 |
0 |
2 |
4 |
2 |
|
WYNIKI V RUNDY GLPN 12.06.2016 R.
Polichno --- KS Lipowica 7:7 (0:4)
bramki: Kruk Piotr 1, Nowaczek Paweł 3, Petelicki Mateusz 2, Nartowski Rafał 1.---- Bednarski Jakub 3, Pyczek Maciej 1, Kubicki Karol1, Bednarski Maciej 1, Widomski Karol 1
Nawroplast Tokarnia--- LuCasco 2:4 (0:1)
bramki: Kostecki Mateusz 2,---- Drej Maciej 1, Sinkiewicz Norbert 1, Jaworski Dawid 1, LisMarcin 1.
Blok Ekipa--- Wiatrak Tokarnia 3:3 (1:1)
bramki: Mielczarz Arkadiusz 1, Paluch Mariusz 1, Tekiel Jacek 1---- Kaczor Wiktor 1, Grajek Albert 1, Jamorski Konrad 1.
Żółte kartki: Kaczor Wiktor i Artur Chruściel (Wiatrak Tokarnia).
Chęciny --- Daj Boże Talent; 11: 2 (7:0)
bramki: Drej Grzegorz 3, Chłopek Mateusz 2, Mazur Maciej 3, Dzikowski Marcin 2, Ogonowski Adam 1.---- Badowski Karol 2.
Sędziowie: Krzysztof Habik, Tomasz Hańćko, Arkadiusz Jakubczyk
Tabela po V kolejce
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
5 |
5 |
0 |
0 |
15 |
35:8 |
2. |
Chęciny |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
26:13 |
3. |
Blok Ekipa |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
13:12 |
4. |
Polichno |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
20:20 |
5. |
Wiatrak Tokarnia |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
15:19 |
6. |
Nawroplast Tokarnia |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
18:21 |
7. |
Daj Boże Talent |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
14:41 |
8. |
KS Lipowica |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
16:23 |
WYNIKI IV RUNDY GLPN Z DNIA 05.06.2016 R.
1. Wiatrak Tokarnia – Daj Boże Talent (3-2) 7-2
Strzelcy bramek:
Wiatrak Tokarnia: Kaczor Wiktor – 3, Jamorski Konrad -2, Grajek Albert-1, Curyl Hubert -1.
Daj Boże Talent: Radomski -1, Nawrot Cezary -1.
Żółte kartki:
Daj Boże Talent: Kluzek
2. Chęciny – Lipowica (4-1) 6-3
Strzelcy bramek:
Chęciny: Jastrzębski Paweł -2, Chłopek Mateusz -3, Drej Grzegrz-1.
Lipowica: Kępka Dariusz-1, Bednarski -1, Jastrzębski Tomasz -1.
Żółte kartki:
Lipowica: Bednarski.
3. Nawroplast Tokarnia- Polichno ( 1-4) 2-5
Strzelcy bramek:
Nawroplast Tokarnia: Myśliński Hubert -1, Frączek Dawid-1.
Polichno: Myśliński Hubert -1 / samobójcza/, Błaszczyk Szymon -4.
Żółte kartki:
Nawroplast Tokarnia: Frączek Dawid.
Polichno: Błaszczyk Szymon.
4. Blok Ekipa – LuCasco (0-2) 1-3
Strzelcy bramek:
Blok Ekipa: Karkocha Wiktor -1.
LuCasco: Jastrzębski Dawid -1, Lis Marcin -1, Włosiński Grzegorz-1
Żółte kartki:
Blok Ekipa: Wojsa Norbert, Karkocha Wiktor.
LuCasco: Lis Marcin.
Tabela po IV kolejce
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
4 |
4 |
0 |
0 |
12 |
31:6 |
2. |
Chęciny |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
15:11 |
3. |
Blok Ekipa |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
10:9 |
4. |
Polichno |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
13:13 |
5. |
Nawroplast Tokarnia |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
16:17 |
6. |
Wiatrak Tokarnia |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
12:16 |
7. |
Daj Boże Talent |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
12:30 |
8. |
KS Lipowica |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
9:16 |
Obsada sędziowska: Dariusz Gorzelak, Arkadiusz Jakubczyk.
Wyniki III kolejki Gminnej Ligi Piłki Nożnej
Wiatrak Tokarnia- KS Lipowica 3:3
Bramki: Wiatrak Tokarnia - Jamorski Konrad 2, Chruściel Artur 1,
KS Lipowica – Wilczak Maciej, Kubicki Karol
Nawroplast Tokarnia- Blok Ekipa 4:5
Bramki: Nawroplast Tokarnia – Foksa Mateusz 2, Wijas Paweł, Frączek Dawid
Blok Ekipa – Tekiel Jacek 2, Mielcarz Arkadiusz 2, Wojsa Norbert 1.
Daj Boże Talent - LuCasco 3:16
Bramki: Daj Boże Talent – Badowski Karol 1, Czarnecki Jakub 2
LuCasco – Drej Maciej 2, Jakubczyk Marcin 2, Lis Marcin 1, Sinkiewicz Norbert 1, Cuper Łukasz 3, Włosiński Grzegorz 4, Śliwa Kacper 3.
Polichno - Chęciny 2:3
Bramki: Polichno – Zięba Piotr 1, Kruk Piotr 1
Chęciny - Jastrzębski Paweł 1, Mateusz Chłopek 1, samobójcza.
Tabela po III kolejce
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
28:5 |
2. |
Blok Ekipa |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
9:6 |
3. |
Chęciny |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
9:8 |
4. |
Nawroplast Tokarnia |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
14:12 |
5. |
Polichno |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
8:11 |
6. |
Daj Boże Talent |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
10:23 |
7. |
KS Lipowica |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
6:10 |
8. |
Wiatrak Tokarnia |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5:14 |
Wyniki II rundy Gminnej Ligi Piłki Nożnej
Daj Boże Talent – Blok Ekipa 1:2 (0:1)
Nawroplast Tokarnia – Chęciny 5:1 (3:1)
Wiatrak Tokarnia – Polichno 1:6 (0:0)
KS Lipowica – LuCasco 2:5 (2:1)
Tabela po II kolejce
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
12:2 |
2. |
Blok Ekipa |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
4:2 |
3. |
Nawroplast Tokarnia |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
10:7 |
4. |
Daj Boże Talent |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
7:7 |
5. |
Chęciny |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
6:6 |
6. |
Polichno |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
6:8 |
7. |
KS Lipowica |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3:7 |
8. |
Wiatrak Tokarnia |
2 |
0 |
0 |
2 |
I KOLEJKA RUNDA WIOSENNA
Nawroplast Tokarnia – Daj Boże Talent 5:6 (2:3)
Strzelcy bramek:
Nawroplast: Frączek Dawid – 2, Foksa Mateusz, Więcek Karol, Kostecki Mateusz po 1.
Daj Boże Talent: Cezary Nawrot -3, Czarnecki Jakub – 2, Radomski Tomasz – 1.
Wiatrak Tokarnia – Chęciny 1:5 (0:1)
Strzelcy bramek:
Wiatrak: Chruściel Artur – 1.
Chęciny: Sinkiewicz Radosław – 3, Dzikowski Marcin, Hajduk Michał po1.
KS Lipowica – Blok Ekipa 1:2 (1:2)
Strzelcy bramek:
KS Lipowica: Dziopa Robert – 1, Blok Ekipa: Karkocha Wiktor, Pingot Mateusz po 1.
Polichno – LuCasco 0:7 (0:2)
Strzelcy bramek, LuCasco: Lis Marcin, Sinkiewicz Norbert po 2, Jakubczyk Marcin, Galus Paweł, Dobrowolski Kacper po 1.
Obsługa sędziowska: Gorzelak Dariusz, Hańćko Tomasz
Tabela po I kolejce
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
1 |
0 |
0 |
3 |
7:0 |
2. |
Chęciny |
1 |
0 |
0 |
3 |
5:1 |
3. |
Daj Boże Talent |
1 |
0 |
0 |
3 |
6:5 |
4. |
Blok Ekipa |
1 |
0 |
0 |
3 |
2:1 |
5. |
Nawroplast Tokarnia |
0 |
0 |
1 |
0 |
5:6 |
6. |
KS Lipowica |
0 |
0 |
1 |
0 |
1:2 |
7. |
Wiatrak Tokarnia |
0 |
0 |
1 |
0 |
1:5 |
8. |
Polichno |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:7 |
Najlepsi strzelcy:
Cezary Nawrot (Daj Boże Talent) - 3 bramki
Radosław Sinkiewicz (Chęciny) - 3
Marcin Lis, Norbert Sinkiewicz (LuCasco) - 2
Dawid Frączek (Nawroplast Tokarnia) - 2
Jakub Czarnecki (Daj Boże Talent) - 2
Mateusz Foksa, Karol Więcek, Mateusz Kostecki (Nawroplast Tokarnia), Tomasz Radomski(Daj Boże Talent), Marcin Dzikowski, Michał Hajduk(Chęciny), Artur Chruściel (Wiatrak Tokarnia), Robert Dziopa(KS Lipowica), Wiktor Karkocha, Mateusz Pingot(Blok Ekipa), Marcin Jakubczyk, Paweł Galus, Kacper Dobrowolski(LuCasco) - 1 bramka.
Daj Boże Talent-Blok Ekipa 1:2 (0:1)
Nawroplast Tokarnia-Chęciny 5:1 (3:1)
Wiatrak Tokarnia-Polichno 1:6 (0:0)
KS Lipowica-LuCasco 2:5 (2:1)
II KOLEJKA RUNDA WIOSENNA
Daj Boże Talent – Blok Ekipa 1:2 (0:1)
Nawroplast Tokarnia – Chęciny 5:1 (3:1)
Wiatrak Tokarnia – Polichno 1:6 (0:0)
KS Lipowica – LuCasco 2:5 (2:1)
W II kolejce strzelono 23 gole, co daje średnią 5,75 bramki na mecz.
Najlepsi strzelcy: Cezary Nawrot (DBT)-3, Paweł Wijas (Nawroplast)-3, Paweł Ziemba (Polichno)-3, Radosław Sinkiewicz (Chęciny)-3, Marcin Lis (LuCasco)-3
Norbert Sinkiewicz (LuCasco)-2, Kacper Dobrowolski (LuCasco)-2, Marcin Jakóbczyk (LuCasco)-2, Piotr Ziemba ( Polichno)-2, Tekiel Jacek (Blok Ekipa)-2, Dawid Frączek (Nawroplast)- 2, Jakub Czarnecki (DBT)-2
Wyniki II rundy Gminnej Ligi Piłki Nożnej
Daj Boże Talent – Blok Ekipa 1:2 (0:1)
Nawroplast Tokarnia – Chęciny 5:1 (3:1)
Wiatrak Tokarnia – Polichno 1:6 (0:0)
KS Lipowica – LuCasco 2:5 (2:1)
Tabela po II kolejce
Lp. |
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
LuCasco |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
12:2 |
2. |
Blok Ekipa |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
4:2 |
3. |
Nawroplast Tokarnia |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
10:7 |
4. |
Daj Boże Talent |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
7:7 |
5. |
Chęciny |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
6:6 |
6. |
Polichno |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
6:8 |
7. |
KS Lipowica |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3:7 |
8. |
Wiatrak Tokarnia |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2:11 |
Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach, Plac 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny tel.: +48.(41)3151006, fax: +48.(41)3151085, email: gmina@checiny.pl, http://checiny.pl NIP: 959-082-88-67 Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach NIP: 959-16-72-746 Gmina Chęciny Copyright © 2013 Gmina Chęciny | |
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI |
|